O nas

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jest integracja środowiska konsultantów ślubnych, w szczególności wokół idei podnoszenia standardów wykonywanych przez nich usług.

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.

W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

czytaj więcej

Władze

Katarzyna Bugaj

prezes

E-mail

Małgorzata Kochanek

Sekretarz

E-mail

Anna Piwońska

Skarbnik

E-mail

Kamila Kenig

Członek Zarządu

E-mail

Kinga Nowakowska

Członek Zarządu

E-mail

czytaj więcej

Blog

30
Kwiecień
2020

Dzień Konsultanta Ślubnego

Dziś obchodzimy Dzień Konsultanta Ślubnego. Czego życzymy sobie oraz innym Wedding Plannerom w dniu naszego święta? Przede wszystkim kreatywnych wyzwań, cierpliwości, dyscypliny, a także niesłabnącej odwagi, by móc wcielać nowe i szalone pomysły w życie. Świętujcie razem z nami

czytaj wiecej

14
Marzec
2020

Koronawirus

Od dziś do odwołania, w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, na terenie Polski obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób. Obejmuje on także wesela i spotkania rodzinne oraz zgromadzenia religijne. Niezależnie, Urzędy Stanu Cywilnego lokalnie wprowadzają własne ograniczenia co do maksymalnej liczby uczestników ceremonii ślubnych.  W związku z przewidywanym czasem trwania ograniczeń, a także wzorując się […]

czytaj wiecej

Znajdź konsultanta ślubnego

Proszę wybrać województwo, korzystając z mapki po lewej stronie lub rozwijanej listy poniżej:

WordPress Lightbox