Walne Zgromadzenie

26
październik
2017

Walne Zgromadzenie PSKŚ 2017

W dniach 7-8 listopada 2017 roku w Talaria Resort & SPA w Trojanowie obędzie się kolejne Walne Zgromadzenie Członków PSKŚ, na którym powitamy nowe firmy, które dołączyły do nas, opracujemy nowe plany działań na kolejny sezon ślubny i wymienimy się doświadczeniami. Już w przyszłym roku spotkamy się po raz 10-ty !!!

Dowiedz się więcej udostępnij

23
październik
2016

Walne Zgromadzenie PSKŚ 2016

W dniach 21-23 października 2016 roku w Warszawie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków PSKŚ.

Dowiedz się więcej udostępnij

26
kwiecień
2016

Podziękowanie dla Pałacu Pakoszów

Walne Zgromadzenie PSKS

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację Walnego Zebrania Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, jakie miało miejsce w Pałacu Pakoszów 12 i 13 listopada 2015 roku. Doceniamy profesjonalną obsługę, znakomitą kuchnię oraz komfortowe warunki, w jakich nas goszczono. Z wielką przyjemnością będziemy polecać pięknie odrestaurowany Pałac Pakoszów w zakresie organizacji wesel.   A tutaj można podejrzeć nasz […]

Dowiedz się więcej udostępnij

12
sierpień
2015

PSKŚ na posiedzeniu Komisji Ustawodawczej

Już jutro odbędzie się posiedzenie Komisji Ustawodawczej i Komisji Samorządu Terytorialnego, podczas której dyskutowany będzie projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo o aktach stanu cywilnego. Naszymi reprezentantami będą Prezes – Katarzyna Wachułka, członkowie Zarządu Anna Piwońska i Kamila Kenig oraz Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych – Kinga Taukert. Prosimy o trzymanie kciuków!

Dowiedz się więcej udostępnij

WordPress Lightbox