O nas

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jest integracja środowiska konsultantów ślubnych, w szczególności wokół idei podnoszenia standardów wykonywanych przez nich usług.

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.

W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

czytaj więcej

Władze

Katarzyna Bugaj

prezes

E-mail

Małgorzata Kochanek

Sekretarz

E-mail

Anna Piwońska

Skarbnik

E-mail

Kamila Kenig

Członek Zarządu

E-mail

Kinga Nowakowska

Członek Zarządu

E-mail

czytaj więcej

Blog

22
Czerwiec
2018

Ślub z sercem

Z ogromną przyjemnością, jako Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, zostaliśmy Patronem niezwykłej inicjatywy, akcji „Ślub z sercem”. To akcja Hospicjum dla Dzieci „Alma Spei”, która jest kierowana do Młodych Par, które chciałyby w tym najważniejszym Dniu swojego życia podzielić się szczęściem z nieuleczalnie chorymi dziećmi. Jak to zrobić? Wystarczy poprosić swoich gości weselnych, żeby zamiast kwiatów […]

czytaj wiecej

30
Kwiecień
2017

30 kwietnia – Dzień Konsultanta Ślubnego

Ten młody zawód znany w Polsce dopiero od około 15 lat obchodzi dziś swoje święto po raz drugi. Świętujcie razem z nami!  

czytaj wiecej

Znajdź konsultanta ślubnego

Proszę wybrać województwo, korzystając z mapki po lewej stronie lub rozwijanej listy poniżej:

WordPress Lightbox