Wedding Show #3 okiem współorganizatora

Opublikowany 27 października, 2016

Te dwa październikowe dni to był ogrom pracy i mnóstwo emocji. Ale było warto! Każda chwila targów ślubnych Wedding Show #3 dla członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych może być powodem do dumy, tym bardziej, że PSKŚ było Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia.

Warszawski hotel Marriott zamienił się w marzenie każdej Panny Młodej: tysiące przepięknych sukien ślubnych, pokazy, szkolenia i najlepsi przedstawiciele każdej gałęzi branży ślubnej. Nie mogło zabraknąć urzekających wszystkich modelek i modeli, prezentujących na wybiegu trendy ślubne, które do naszego kraju jeszcze nie dotarły. Aż szkoda, że nie można być w kilku miejscach równocześnie – tyle się działo, że nie sposób było czegoś nie ominąć!

Jako współorganizatorzy targów, członkowie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych przeprowadzili interesujące warsztaty o różnorodnej tematyce, dyskutowaliśmy także podczas specjalnych tematycznych paneli eksperckich. Miejsca na warsztaty rozeszły się w mgnieniu oka. Przeprowadzaliśmy przyszłe Pary Młode przez przygotowania do ślubu krok po kroku: od menu weselnego, poprzez wybór podwykonawców, po zarządzanie budżetem.

Pierwszego dnia zorganizowaliśmy inscenizację ślubu plenerowego, podczas której każdy uczestnik targów mógł zobaczyć na żywo, jak wygląda organizacja takiego wydarzenia. Bardzo ważnym elementem Wedding Show była gala ślubna, podczas której najlepsi usługodawcy nominowani przez PSKŚ otrzymali certyfikaty partnerów honorowych. Na takie wyróżnienie trzeba sobie zasłużyć i otrzymali je tylko najlepsi.

Prestiżowa impreza przyciągnęła rzesze ludzi zainteresowanych tematyką ślubów – jak będzie w przyszłym roku?

 

Powrót udostępnij

WordPress Lightbox