Gala Partnera Honorowego PSKŚ to Oscary branży ślubnej w Polsce – wywiad z Małgosią Kochanek – prezes Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Opublikowany 22 września, 2023

gala partnera honorowego PSKŚ, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, Gala w Gniewie, wedding planner Polska

Fot. Jakub Majewski. Polskie Stowarzyszenie Kosnultatnów Ślubnych. Gala Partnera Honorowego PSKŚ.

Gala Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych to impreza branży ślubnej organizowana przez konsultantów ślubnych dla usługodawców i dostawców, czyli dla naszych partnerów bez których nie powstałby żaden  projekt ślubny. Kiedyś gdy byłam jeszcze początkującą konsultantką ślubną chyba Agnieszka Kudela powiedziała, że „my wedding plannerzy jesteśmy tak dobrzy jak dobra jest nasza baza usługodawców”. Powiedz proszę Małgosiu, naszym Czytelnikom – kto może czuć się zaproszony na to wydarzenie?

Zaproszeni mogą się czuć przede wszystkim sami Partnerzy Honorowi PSKŚ, czyli osoby, firmy, które współpracowały w mijającym sezonie z członkami stowarzyszenia. A ponadto, ze względu na wysoką jakość świadczonych usług zostali nominowani do tego tytułu. Oprócz naszych PH zapraszamy całą branżę ślubną z Polski i nie tylko.

A jeśli ktoś z usługodawców nie otrzymał w tym roku nominacji do tytułu Partnera Honorowego PSKŚ to w jaki sposób może skorzystać na udziale w naszym wydarzeniu?

Osoby, które w tym roku nie miały okazji współpracować z naszymi członkami również są zaproszone. Bilety są w sprzedaży i kto pierwszy ten lepszy. Główną korzyścią z obecności na Gali PSKŚ jest możliwość nawiązania kontaktów z wedding plannerami i nawiązanie współpracy. Ja osobiście wysoce cenię sobie współpracę z osobami, które znam i ufam. A zaawansowane relacje biznesowe najlepiej jest budować podczas luźnej rozmowy. Dodatkowo można spotkać się z czołowymi usługodawcami z branży ślubnej.

gala partnera honorowego PSKŚ, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, Gala w Gniewie, wedding planner Polska

Fot. Yellowphoto. Polskie Stowarzyszenie Kosnultatnów Ślubnych. Gala Partnera Honorowego PSKŚ.

A co z innymi wedding plannerami, niezrzeszonymi w naszym stowarzyszeniu lub będącymi na początku swojej drogi, czy oni też mogę przyjechać? Jak myślisz, w jaki sposób mogliby skorzystać na udziale w tej imprezie?

Jak najbardziej, myślę, że to będzie świetna okazja do poznania nas, członków PSKŚ bliżej, powiedziałabym od kuchni. Poobserwować jak zarządzamy i koordynujemy tak dużym wydarzeniem. Będzie można oczywiście również poznać i nawiązać kontakty z świetnymi usługodawcami, którzy będą na Gali. Dla osób, które po bliższym nas poznaniu chciałyby do nas dołączyć – przewidujemy taką możliwość bezpośrednio po gali.

Małgosiu, ostatnia taka duża impreza dla usługodawców miała miejsce 5 lat temu na Zamku w Gniewie, powiedz proszę jakie emocje Wam wówczas towarzyszyły? Jak wspominasz tamten czas? I dlaczego przez 5 lat nie było Gali?

Gala PSKŚ  w Zamku Gniew była niewątpliwie spektakularnym wydarzeniem. Myślę, że jej efekt finalny zaskoczył nawet nas członków PSKŚ. W tym roku z ramienia PSKŚ osobami zarządzającymi projektem GALA PSKŚ 2023 są Ania Piwońska i Kamila Kenig z Perfect Day. Są to osoby, które już były mocno zaangażowane w organizację poprzednich gal. Dlatego możemy spodziewać się, że będzie wyjątkowo.
Organizacja takiej imprezy to efekt pracy wielu osób, zaangażowania naszych sponsorów, którym z tego miejsca pragnę ogromnie podziękować.
W okresie pandemicznym nie organizowaliśmy gal. Natomiast w ubiegłym roku ze względu na niestabilną sytuację na świecie odstąpiliśmy od planów jej organizacji. Mamy wielką nadzieję, że będzie to w przyszłości impreza cykliczna.

gala partnera honorowego PSKŚ, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, Gala w Gniewie, wedding planner Polska

Fot. Jakub Majewski. Polskie Stowarzyszenie Kosnultatnów Ślubnych. Gala Partnera Honorowego PSKŚ.

Zdradź nam też proszę Małgosiu, jakie atrakcje czekają na uczestników? Czego możemy się spodziewać?

Impreza jest jeszcze w fazie dopracowywania szczegółów, których nie chciałabym zdradzać. Warto śledzić nasze profile w social mediach, gdzie na bieżąco będziemy informować o sponsorach gali. Należy się spodziewać najlepszych z najlepszych z branży ślubnej i nie tylko😊

A będą barmani? 🙂  

Oczywiście nie zabraknie barmanów, którzy będą serwowali wspaniałe drinki, mamy w tym zakresie już dwóch sponsorów😊

I jeszcze z pytań organizacyjnych – czy możemy przyjść z osobą towarzyszącą spoza branży?

Oczywiście tak, zapraszamy wasze drugie połówki, przyjaciół, którzy chcą wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety jeszcze są dostępne.

A teraz pytanie, które ułatwi – bądź utrudni – przygotowania do imprezy – czy na Gali Partnera Honorowego PSKŚ obowiązuje dress code? A jeśli tak, to jaki?

Nie stawiamy stricte wymagań co do ubioru, jednak biorąc pod uwagę rangę wydarzenia, sugerowałabym strój wieczorowy, elegancki.

gala partnera honorowego PSKŚ, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, Gala w Gniewie, wedding planner Polska

Fot. Yellowphoto. Polskie Stowarzyszenie Kosnultatnów Ślubnych. Gala Partnera Honorowego PSKŚ.

A na koniec mam pytanie o cechy szczególne naszej gali. Wszyscy wiemy, że tych imprez branży ślubnej jest całkiem sporo. Powiedz nam proszę, Małgosiu, czym Gala Partnera Honorowego PSKŚ różni się od innych imprez branżowych?

Nasza Gala PSKŚ w 2016 roku była pierwszym wydarzeniem branżowym w Polsce, gdzie usługodawcy z branży ślubnej mogli się spotkać na świetnie zorganizowanej imprezie nie będąc w pracy. Czasem widywali się na wspólnych realizacjach, ale zawsze w biegu. Tymczasem na Galach PSKŚ mogli poczuć się pełnoprawnymi gośćmi, zasiadając do elegancko nakrytych stołów i tańcząc do białego rana.
Trzonem naszych Gal jest uhonorowanie Partnerów Honorowych, którzy wyróżnili się profesjonalizmem oraz wysoką jakością pracy. Nasze gale zawsze są innowacyjne i zapowiadające zbliżające się trendy ślubne. Dbamy o komfort naszych gości, interesujący plan wydarzenia oraz jego atrakcyjność. W końcu to my jesteśmy największymi specjalistami od organizacji wspaniałych wesel i można spodziewać się wielkich wrażeń. Tak jak wspomniałaś wcześniej, jest to taka gala oskarowa polskiej branży ślubnej.

Myślę, że ważne jest też to, aby podkreślić, że naszym zdaniem imprez branżowych nigdy za wiele i każda okazja do integracji naszego środowiska jest na wagę złota, bo przecież na co dzień (poza realizacjami ślubnymi) każdy z nas pracuje trochę we własnej bańce. Dlatego warto skorzystać z okazji. Tym bardziej że do końca września bilety na galę są jeszcze w promocyjnej cenie.

Z Małgosią Kochanek – prezes Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych i właścicielką agencji ślubnej Anioły Przyjęć rozmawiała Martyna Karwowska-Zając – właścicielka agencji ślubnej Letsmarry.pl

Tagi: , , , , , , ,

Powrót udostępnij

WordPress Lightbox