O nas

Głównym celem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych jest integracja środowiska konsultantów ślubnych, w szczególności wokół idei podnoszenia standardów wykonywanych przez nich usług.

Stowarzyszenie jest reprezentacją firm oferujących kompleksową organizację ślubu i wesela, prowadzoną przez konsultantów ślubnych i dla konsultantów ślubnych.

W skład Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych wchodzą tylko sprawdzeni i doświadczeni konsultanci. Konsultant ślubny należący do PSKŚ, cechuje się profesjonalizmem, dogłębną znajomością rynku i wysokim standardem usług.

czytaj więcej

Władze

Małgorzata Kochanek

prezes

E-mail

Agnieszka Szuta - Rusińska

Sekretarz

E-mail

Karolina Ostachowicz

Skarbnik

E-mail

Valentina Pokrovskaya

Członek Zarządu

E-mail

Magdalena Pruś

Członek Zarządu

E-mail

czytaj więcej

Blog

Kurs na Wedding Plannera – jak wybrać?

29 stycznia 2024

Zawód Konsultant Ślubny Zawód „Konsultant Ślubny” lub z angielskiego „Wedding Planner” to relatywnie młody zawód w Polsce. Całkiem niedawno, bo końcem 2013 r., zawód Wedding Planner został zdefiniowany w Krajowym Standardzie Kompetencji Zawodowych. Opis standardu kompetencji zawodowych wykonany został przy znacznym udziale członków Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych oraz innych ekspertów. Ich rolą było przeprowadzenie badań […]

czytaj wiecej

Ślub w Boże Narodzenie

20 grudnia 2023

Jeśli myślimy o ślubie w Polsce, to zazwyczaj kojarzy nam się to wydarzenie z miesiącami wiosennymi, letnimi, może czasem jesienią, ale bardzo rzadko z zimą. Niesłusznie. Zima, a co za tym idzie najważniejsze dla nas i najbardziej malownicze Święta Bożego Narodzenia mogą być piękną scenerią do celebrowania zaślubin i weselnych tańców. Garść inspiracji i doświadczeń […]

czytaj wiecej

Znajdź konsultanta ślubnego

Województwo

Proszę wybrać województwo, korzystając z mapki po lewej stronie lub rozwijanej listy poniżej:

WordPress Lightbox